Warszawa, dzielnica Mokotów to siedziba wszystkich oferowanych spółek. W momencie zakupu dopełniamy formalności w celu przeniesienia siedziby spółki w wybrane przez ciebie miejsce. Jeśli wirtualne biuro rachunkowe to opcja, z której planujesz skorzystać to siedziba spółki może pozostać w dotychczasowej lokalizacji (Warszawa, Mokotów) lub zostać przeniesiona w wybrane przez Ciebie miejsce.

Spółki, które oferujemy mają bardzo szeroki PKD (zakres działalności). Możesz prowadzić każdą działalność, która nie została ograniczona przez odrębne przepisy, a więc taką na którą nie potrzeba dodatkowych koncesji i pozwoleń. Możesz więc prowadzić zarówno sklep spożywczy, firmę informatyczną, jak i szkołę sztuk walki. Zakup spółek wiąże się z tym, że musisz określić jedną branżę jako działalność wiodącą dla potrzeby GUS. Jeśli planujesz prowadzenie działalności gospodarczej wymagającej koncesji, zezwolenia, szczególnych kwalifikacji – możesz przekazać nam obowiązki w zakresie dopełnienia formalności.

Tak, oczywiście. Nie musisz nawet zamawiać. W momencie zakupu spółki możesz określić wymagania dotyczące umowy spółki czy PKD. Jesteśmy przygotowani dopełnić w twoim imieniu wszelkich formalności związanych ze zmianami w sprzedawanej spółce.Jeśli zmiany związane są kosztami (np. usługa notariusza) zostaną one uwzględnione w koszcie zakupu spółki.

Spółka zarejestrowana jest początkowo w Warszawie w dzielnicy Mokotów. Tym samym właściwym urzędem skarbowym jest dla niej Urząd Skarbowy Warszawa-Mokotów na ul. Postępu 16 w Warszawie. Jeśli zdecydujesz się przenieść siedzibę, nowa lokalizacja zadecyduje o właściwym urzędzie. Możesz również powierzyć swoją księgowość w ręce profesjonalnego biura rachunkowego Gabafi sp. z o.o.Wówczas obowiązek i odpowiedzialność związana z deklaracjami przejdą na doradcę podatkowego.

Pierwszym prezesem spółki, którą kupujesz był Marcin Mochnacz – doradca podatkowy z wieloletnim stażem.  Zakup spółek wiąże się z tym, że to Ty określasz nowy zarząd, a w razie potrzeby zmieniasz również sposób jego wyboru.

Całkowity koszt zakupu spółki zależy od tego jakie zmiany muszą zostać wprowadzone w dotychczasowej umowie spółki. Przykładowo jeśli chcesz zmienić w umowie spółki sposób wyboru zarządu, do kosztu należy doliczyć 750 zł. Pełną wycenę, ze wszystkimi kosztami urzędowymi otrzymasz po nawiązaniu kontaktu i odpowiedzi na kilka pytań. Zostanie przesłana do Ciebie w formie elektronicznej z wyszczególnieniem każdej czynności za którą płacisz.

Pozostawienie siedziby w dotychczasowym miejscu jest zasadne w sytuacji, gdy decydujesz się korzystać z naszej pomocy, chodzi o opcje: wirtualne biuro rachunkowe lub usługi księgowych. Wówczas powstają zobowiązania po naszej stronie.