Tak. Jeśli potrzebujesz konkretnej usługi skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą mieć różne wymagania i jesteśmy przygotowani by zapewnić im profesjonalną obsługę. Biuro rachunkowe ,,Chwila;’’ jest skrojone na miarę Twoich potrzeb

Tak, jeśli spodziewasz się telefonów, poczty i wiadomości email, których nie będziesz w stanie odbierać, wirtualne biuro rachunkowe może być dla Ciebie korzystnym rozwiązaniem nawet jeśli nie prowadzisz działalności gospodarczej. Pozwoli Ci to zachować anonimowość oraz pełną kontrolę nad swoimi kontaktami.

Za całość twoich dokumentów, którymi zajmie się Wirtualne Biuro rachunkowe Chawila odpowiada kancelaria doradztwa podatkowego Gabafi sp. z o.o.. Obowiązek zachowania tajemnicy klienta jest absolutną podstawą pracy doradcy podatkowego i w tym wypadku zostaje on rozciągnięty na usługi Wirtualnego Biura Chawila.

O otrzymanej korespondencji fizycznej (paczki, listy) przekazujemy informację w ciągu 1 dnia roboczego. O ile jest to możliwe informacja zostaje wysłana do Ciebie bezpośrednio po otrzymaniu korespondencji. Jeśli życzysz sobie byśmy otwierali korespondencję – skanujemy listy i przesyłamy do Ciebie za pomocą wiadomości email. Oryginały listów przechowujemy do czasu aż zdecydujesz o ich dalszym losie.Połączenia telefoniczne mogą być przekierowywane bezpośrednio na wskazany przez Ciebie numer telefoniczny (stacjonarny, komórkowy, VOIP). W razie niemożliwości nawiązania kontaktu przekazujemy wiadomości od osób, które próbowały się skontaktować telefonicznie drogą mailową.Wiadomości mailowe są przekazywane bezpośrednio na twoją skrzynkę. Nie wyklucza to korzystania ze skrzynki na naszej domenie jako skrzynki nadawczej.

Kontrola skarbowa przeprowadzona jest w miejscu, które określisz jako miejsce przechowywania dokumentów. Jeśli powierzysz kancelarii Gabafi sp. z o.o. księgowość swojej firmy, kontrole będą przeprowadzane w kancelarii. Natomiast jeśli twoją dokumentacją zajmie się inna kancelaria, Wirtualne biuro rachunkowe nie będzie mieć żadnego wpływu na kontrolę skarbową.