sprzedaż spółek
Sprzedaż spółek – To dobry interes w 2015 roku sam zobacz…
Kwiecień 22, 2015
zakładanie spółek zoo
Zakładanie spółki zoo – Kilka kroków do własnej firmy
Czerwiec 21, 2015

ABC spółek – sprzedaż spółek

Sprzedaż Spółek

ABC spółki z ograniczoną odpowiedzialnością – sprzedaż spółek.

Masz pomysł na siebie? Jesteś już pewien, że chcesz otworzyć swój biznes i zacząć działać? Jedyne co ci zostało to wybór formy działalności. Dowiedz się co czeka Cie, gdy wybierzesz  sp. z o.o. Chcesz rozpocząć błyskawicznie? Z naszą firmą zakup spółek to czysta przyjemność i gwarancja satysfakcji.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to najpopularniejsza i najchętniej wybierana forma prawna spośród spółek handlowych w Polsce.

Skąd bierze się ta niesłabnąca popularność i czy jest to opcja dla mnie? Nasza firma z chęcią odpowie na te pytania i pomoże Ci podjąć decyzję. Wyjaśnimy co, kto i kiedy. W swojej ofercie mamy sprzedaż spółek gotowych, byś mógł zacząć działalność jak najszybciej.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to typ spółki handlowej, która stworzona jest przez jedną lub więcej osób. Liczba wspólników jest dowolna. Kapitał początkowy musi wynosić minimum 5 000 złotych. Organy istniejące w takiej spółce to Zgromadzenie wspólników i Zarząd, a także fakultatywnie może istnieć Rada nadzorcza bądź Komisja rewizyjna. Zasady funkcjonowania tego typu firmy są określone w Kodeksie spółek handlowych. Jednak założenie przedsiębiorstwa składa się z wielu kroków prawnych i formalności. Oszczędź sobie czasu i popełnienia niepotrzebnych błędów, zdaj się na specjalistów i skorzystaj z opcji – zakup spółek w firmie Chawila.  Sp. z o.o. podlega wpisowi do rejestru sądowego i ma osobowość prawną. Odpowiedzialność za niepowodzenia finansowe ponosi sama spółka. Co jest oczywiście korzyścią dla wszystkich wspólników, którzy ponoszą ryzyko jedynie w wysokości wniesionych wkładów, a nie osobistym majątkiem. Mimo iż członkowie zarządu są w pewien sposób odpowiedzialni za firmę, w razie kłopotów mogą się od tego uwolnić w odpowiednim czasie ogłaszając upadłość.

Zakup spółek w naszej firmie gwarantuje Ci także możliwość zlecenia nam prowadzenia dalszej rachunkowość twojego biznesu.

Może się to okazać przydatną opcją, gdyż prowadzenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest bardzo sformalizowane. Członkowie są zobowiązani do prowadzenia ksiąg rachunkowych, a także do sporządzenia corocznego sprawozdania finansowego oraz bilansu.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ma wiele zalet i jest atrakcyjnym pomysłem. Charakteryzują ją niskie koszty założenia,  prestiż oraz bezpieczeństwo utrzymania. A gdy dodatkowo zależy Ci by szybko wejść na rynek oferujemy zakup spółek. Sprzedajemy firmy działające od kilku lat, w pełni zrejestrowane i gotowe do użycia. Potem już Ty dokonujesz zmian i dostosowujesz biznes do swoich potrzeb. Sprzedaż spółek to nie jedyna nasza działalność, prowadzimy także biuro rachunkowe. Przy zakupie przekazujemy Ci wszystkie dokumenty, ale możemy także świadczyć dla Ciebie dalsze formalności.

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny naszej strony i zapoznanie się z najnowszym wpisem. Mamy nadzieję, ze skutecznie rozwialiśmy wątpliwości dotyczące  sp. z o.o. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą w zakładce – sprzedaż spółek, a także aktywnego śledzenia dalszych wpisów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *